Ilustrační foto zájezdy kapverdy

Výhodný zájezd na Kapverdy, odlety do 14 dnů

Chcete zmizet z tohoto ročního období někam do tepla? Jednou z variant, kam letět z ČR relativně blízko, a tedy levně, jsou Kapverdy. Ty se nachází poblíž pobřeží Afriky a nabízí teplé klima i v období, kdy u nás je ten nejhorší marast.

S tímto výhodným zájezdovým tipem můžete vyrazit na Kapverdské ostrovy, kde lze strávit dovolenou v teple i během ledna nebo února. Za cenu 12390 Kč na jednu cestující osobu zde máte kompletní zájezd od renomované CK.

V ceně jsou letenky, letištní transfery na místě, služby delegáta a ubytování na 6 dní s plnou penzí.

Hotel se nachází na ostrově Sal. Leží přímo v centru města Santa Maria, kde se nachází množství nákupních možností i restaurací a barů. Pláž je od hotelu vzdálena cca třičtvrtě kilometru.

Zájezd najdete například na cestovní agentuře Invia

Pořadatelem je CK Blue Style. Krátký podcast cestovní kanceláře o dovolené na Kapverdách (YouTube)

Proč v zimě vyrazit na Kapverdy?

Zima může být krutá a studená, ale na Kapverdách se nachází skvostné útočiště pro ty, kteří touží po slunečném teple, nádherných plážích a autentické kultuře. Tato souostroví ležící uprostřed Atlantiku nabízejí ideální únik z chladného počasí, který si zasloužíte.

První a nejzřetelnější lákadlo jsou samozřejmě pláže. Bílý písek, který se jemně dotýká oceánských vln, vytváří idylický ráj pro milovníky slunce. Kapverdy mají několik pláží, jako například na ostrově Sal, které patří k nejlepším na světě. Nechte se unášet teplem slunečního paprsku a dovolte si ponořit nohy do teplých vod Atlantiku.

Pokud jde o aktivní odpočinek, Kapverdy nabízejí širokou škálu vodních sportů, včetně potápění, šnorchlování a windsurfingu. Pro milovníky přírody je tu také možnost objevovat krásy podmořského života a exotické flóry a fauny, které jsou pro Kapverdy typické.

Ovšem návštěva Kapverd není jen o slunci a plážích. Každý z deseti ostrovů má svou vlastní jedinečnou kulturu a historii. Můžete prozkoumat malebná města, ochutnat místní kuchyni plnou čerstvých mořských plodů a ryb, a zažít pohostinnost místních obyvatel.

Co je víc, zimní měsíce na Kapverdách znamenají příjemné teploty kolem 25 stupňů Celsia, což je ideální počasí pro všechny aktivity. Zatímco na severní polokouli bojujeme s chladem a šerem, Kapverdy nám nabízejí světlý a slunečný únik.

Takže proč nevyrazit na dovolenou na Kapverdy v zimě? Užijte si světlo, teplo a pohodu tohoto tropického ráje a nechte se unášet atmosférou jedinečnou pro Kapverdské ostrovy!“

Zájezd najdete například na cestovní agentuře Invia

Čtěte také:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *